کرج – چهارراه طالقانی – به سمت میدان شهدا – کنار گذر قبل از اداره پست – ساختمان ارم – طبقه اول
کرج – چهارراه طالقانی – ساختمان ارم
02632260644

درباره دکتر

دکترنویدا نوروززاده

جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی

دکتر نویدا با بیش از ۲۲ سال سابقه پزشکی  و بیش از ۴۰۰۰ عمل جراحی موفق دوره دکترای پزشکی عمومی خود را دانشگاه علوم پزشکی تهران به پایان رساندند و همچنین از دانشگاه علوم پزشکی ایران   (تهران)  در دوره دکترای تخصصی زنان، زایمان و نازایی فارغ التحصیل  شدند.

ایشان عنوان پزشک نمونه تخصص زنان، زایمان و نازایی دانشگاه ایران را از طرف دانشگاه کسب نمودند. نتایج پژوهش های آکادمیک دکتر نویدا نوروززاده همه ساله در نشریات بسیار معتبر بین المللی منتشر می شود. ایشان معاینه و اعمال سرپایی را در مطب کرج، کلینیک های کرج و تهران و همچنین اعمال بستری را در بیمارستان های مریم، کسری، امام علی، رسالت در تهران و کرج انجام می دهند.

دکتر نویدا نوروززاده  دوره طرح تخصصی خود را در شهر کرج و در بیمارستان باهنر کرج سپری نمودند و برای اولین بار در این بیمارستان زایمان بدون درد را راه اندازی نموده اند.

دکتر نویدا نوروززاده متخصص زنان هم اکنون در تهران و کرج به فعالیت پزشکی مشغول می باشند و خدمات درمانی به بانوان ارائه می نمایند.

+ 0
سال سابقه پزشکی 
+ 0
عمل جراحی موفق

 برخی از خدمات درمانی که توسط دکتر نویدا نوروززاده متخصص زنان و زایمان در شهر های تهران و کرج به مراجعین عزیز ارائه می شود شامل درمان اختلالات جنسی، درمان نازایی، مراقبت های بارداری و زایمان، درمان اختلالات قاعدگی، مراقبت های دوران یائسگی، جراحی های زیبایی زنان، لابیاپلاستی ،پرینورافی، واژیناپلاستی،کربوکسی تراپی واژینال ،درمان بیماری های عفونی و مقاربتی زنان، انجام تست های غربالگری (پاپ اسمیر)، انجام انواع جراحی های زنان مانند میومکتومی، هیسترکتومی و غیره است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مطب دکتر نویدا نوروززاده مراجعه فرمائید.